Wpis mocno radioaktywny

Mój ostatni pobyt w Londynie spowodowany był głównie pracą w Radiu Star.  Zapraszam do rzucenia okiem jak to wyglądało od środka.  Tak w ogóle to był to ŚWIETNY projekt, przeniesienie radia z Peterborough do Londynu wymagało tytanicznej pracy, ale… udało się! Przynajmniej tak wyglądało to do pewnego czasu. Dzięki kompletnej nieodpowiedzialności głównego inwestora radia, całość przeszła do historii :/ Tak czy inaczej – był to dla mnie magiczny czas. Miłość do Londynu nie umarła – przeciwnie – ma się świetnie i dalej uważam, że jest to moje miejsce na ziemi. Oprócz fotek pozwolę sobie wstawić również player (dzięki Karol! 🙂 ) z którego można odsłuchać fragment  „Gwiezdnej20”, listy przebojów którą prowadziłem 😀

A tu playerek z Listą 905 😛 Jeszcze raz wielkie dzięki Karol S. za zarchiwizowanie audycji! 😀

2 myśli na temat “Wpis mocno radioaktywny

  1. Radio Star to było długo moje ulubione radio na Wyspach. Tak zarżnąć taką ładną kurę… żal.pl A właściciel z niepłacenie wypłat powinien iść siedzieć.

  2. Zastanawiałam się co się stało z Radiem Star. A tu takie informacje. Strasznie szkoda, bo mogli być konkurencją dla głupiego radia PRL któego słuchają Janusze na budowach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.