Wpis mocno radioaktywny

Mój ostatni pobyt w Londynie spowodowany był głównie pracą w Radiu Star.  Zapraszam do rzucenia okiem jak to wyglądało od środka.  Tak w ogóle to był to ŚWIETNY projekt, przeniesienie radia z Peterborough do Londynu wymagało tytanicznej pracy, ale… udało się! Przynajmniej tak wyglądało to do pewnego czasu. Dzięki kompletnej nieodpowiedzialności głównego inwestora radia, całość przeszła do historii :/ Tak czy inaczej – był to dla mnie magiczny czas. Miłość do Londynu nie umarła – przeciwnie – ma się świetnie i dalej uważam, że jest to moje miejsce na ziemi. Oprócz fotek pozwolę sobie wstawić również player (dzięki Karol! 🙂 ) z którego można odsłuchać fragment  „Gwiezdnej20”, listy przebojów którą prowadziłem 😀

A tu playerek z Listą 905 😛 Jeszcze raz wielkie dzięki Karol S. za zarchiwizowanie audycji! 😀

2 myśli na temat “Wpis mocno radioaktywny

  1. Radio Star to było długo moje ulubione radio na Wyspach. Tak zarżnąć taką ładną kurę… żal.pl A właściciel z niepłacenie wypłat powinien iść siedzieć.

  2. Zastanawiałam się co się stało z Radiem Star. A tu takie informacje. Strasznie szkoda, bo mogli być konkurencją dla głupiego radia PRL któego słuchają Janusze na budowach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *